Новости
У США заводи та фабрики не можуть знайти працівників після пандемії
У США заводи та фабрики намагаються знайти працівників, пропонують вищу заробітну плату, однак марно. Через брак кадрів підприємства можуть втратити майже трильйон доларів.
Вторник, 4 мая 2021, 23:31

Про це повідомив американський телеканал CNN.

У  березні активність підприємств зросла до 37-річного максимуму. Через нарощування темпів виробництва в країні знадобилося значно більше працівників. Наразі відкрито понад 500 тисяч вакансій. Терміново потрібні зварювальники та машиністи. Також масово шукають працівників на роботу, де не потрібні якісь спеціальні знання.

Однак знайти працівників складно. Передусім, через те, що люди не розуміють — яку роботу потрібно виконувати та як саме.

У Deloitte та The Manufacturing Institute прогнозують, що до 2030 року незайнятими будуть 2,1 млн робочих місць на підприємствах. Через це збитки становитимуть близько трильйона доларів.

“Викликає глибоке занепокоєння той факт, що в той час, коли робочі місця користуються таким високим попитом по всій країні, кількість вакантних робочих місць початкового рівня продовжує зростати”, – сказав Пол Велленер, віцеголова і керівник Deloitte.

Попри те, що рівень безробіття в США наразі вищий, ніж у 2018 році, знайти працівників тепер на 36% складніше.

Головним конкурентом усіх фабрик та заводів називають компанію Amazon.

За офіційними даними, рівень безробіття в США – 6,2%, але голова Федеральної резервної системи Джер Пауелл називає цифру в межах 10%.

  • 8 травня 2020 року в США оголосили про рекордний рівень безробіття. За час кризи, спричиненої коронавірусом, 20,5 мільйона людей втратили свої робочі місця.
  • В березні стало відомо, що  рівень безробіття в США залишається стабільно високим і продовжує зростати з різних причин. Головні — сезонність та пандемія коронавірусу.
Теги: безработица, Amazon, экономический кризис

Межа у Telegram

Подписаться