Новини
Збірна України поступилася Німеччині в матчі Ліги націй, – відео
Збірна України поступилася національній команді Німеччини в матчі третього туру Ліги націй.
Неділя, 11 жовтня 2020, 00:26

Про це поінформували в Українській асоціації футболу.

Зустріч на НСК “Олімпійський” у Києві завершилася з рахунком 1:2 на користь німецької збірної. Варто відзначити, що це був перший матч на НСК за час епідемії коронавірусу, який пройшов за участю уболівальників.

Підопічні Андрія Шевченка активно почали гру, але відкрили рахунок гості. Так, перший гол на 20 хвилині після вдало розіграної комбінації забив Маттіас Гінтер.

Німці надалі завдали низку небезпечних ударів, але не зуміли забити ще один м’яч до перерви.

Збільшив перевагу збірної Німеччини Леон Горецка на 49 хвилині. Голкіпер збірної України Георгій Бущан здійснив невдалу спробу спіймати м’яч і втратив його. В результаті Горецка добив м’яч у сітку воріт.

Збірна України активізувалась ближче до кінця зустрічі. За 15 хвилин до завершення основного часу Ніклас Зюле збив Романа Яремчука в штрафній, і українці отримали шанс скоротити розрив. Руслан Малиновський з пенальті забив гол у ворота суперника на 77-й хвилині.

Однак зрівняти рахунок збірна України вже не змогла.

Відтак, збірна Німеччини розташувалася на другій сходинці таблиці групи А4, випередивши Україну, яка опустилися на третє місце.

У квартеті лідирує Іспанія, яка сьогодні в паралельному матчі з рахунком 1:0 перемогла Швейцарію.

Наступний свій матч збірна України проведе 13 жовтня – вдома проти Іспанії.

• 7 жовтня збірна України з футболу програла команді Франції з рахунком 1:7. Зустріч пройшла на стадионі “Стад-де-Франс”.
  • Воротарі збірної України з футболу Андрій Лунін (“Реал Мадрид”) і Юрій Паньків (“Олександрія”) отримали позитивні результати тестів на COVID-19 напередодні матчу з Францією. Відтак, в українській збірній залишився один голкіпер із заявлених на матч зі збірною Франції – Георгій Бущан (“Динамо”).
  • Раніше коронавірус виявили у голкіпера Андрія П’ятова (“Шахтар”), який також входить до збірної України.