Про це повідомляє британське видання The Guardian.

Планується реалізувати реформу, проголосувавши за кілька законопроєктів. Зокрема, це законопроєкт щодо захисту здоров’я тварин (як домашніх, так і свійських). Планується заборонити експорт слонової кості, а також, у  перспективі, фуа-гра (гусяча печінка).

Окрім цього, буде заборонено чіпувати домашніх котів, заборонено тривати приматів у  домашніх умовах.

“Ми — нація, яка любить тварин, і ми були першою країною у світі, яка прийняла закони про захист тварин. Наш план дій із захисту тварин відповідатиме нашому маніфесту зобов’язання заборонити експорт живих тварин для забою і відгодівлі, заборонити утримання приматів, як домашніх тварин і ввести нові закони для боротьби з контрабандою цуценят. Як незалежна нація, тепер ми можемо піти далі, ніж будь-коли, щоб закріпити наш послужний список”, – сказав Джордж Юстіс, секретар з навколишнього середовища.

Серед нововведень — заборона електронних нашийників, які використовують для тренування домашніх тварин. Аби запобігти контрабанді цуценят — змінять правила імпорту.

Ще одна зміна — незаконне полювання на зайців та використання спеціальних капканів.

Не буде заборонено використовувати клітки для домашніх пташок.

Фермерам запропонують нові умови фінансової допомоги, аби стимулювати утримання тварин.

  • Пес обраного президента США Джо Байдена на прізвисько Мейджор (Major) став першою твариною в Білому домі, яку взяли з притулку.
  • У лютому перша леді Джилл Байден записала відео в компанії зі своїми собаками і закликала американців не ігнорувати носіння масок у громадських місцях.