Про це інформує американський телеканал CNN.
За словами міністра вартість енергії на цей час є першим занепокоєнням, водночас Італія не збирається накладати вето на ці санкції, які впливають на енергетику.
“Наприклад, є підприємства, які платять на 400% більше за електроенергію. На цей момент ми повинні зупинити ці спекуляції, які відбуваються, встановивши граничну ціну на енергію”, – зазначив Ді Майо.
Уряд Італії намагається досягти цього через ЄС, і якщо вдасться це зробити через Європейську енергетичну біржу, тоді принаймні стабілізують зростання цін для сімей.
Коментар Ді Майо з’явився після того, як прем’єр-міністр Італії Маріо Драгі оголосив про укладання початкової угоди щодо збільшення імпорту енергоносіїв з Алжиру після зустрічі з президентом країни Абдельмаджідом Теббуном.
Нагадаємо, в Італії підтримали вступ України в Європейський Союз. Прем’єр-міністр Маріо Драгі відреагував на звернення українського президента Володимира Зеленського до їхнього парламенту.
- Стало відомо, що найбільший світовий нафтотрейдер Vitol Group планує припинити торгівлю нафтою та нафтопродуктами з РФ до кінця 2022 року. Також компанія не укладатиме нових угод щодо російських енергоносіїв.
- Водночас найбільший німецький енергетичний концерн “E.ON” припинить закупівлю нових обсягів газу у “Газпрому” і дочірніх компаній у відповідь на вторгнення РФ в Україну.
- Також десятки найбільших компаній світу припинили або скоротили свою діяльність у РФ у відповідь на її вторгнення в Україну.
- Раніше у РФ розробили план на випадок економічних санкцій, проте останні виявилися жорсткішими, ніж сподівалися у Кремлі. На тлі цього економіка РФ стрімко падає.