Джерело: Reuters.
Серед ключових змін – впровадження результатів пошуку в реальному часі з Bing у ChatGPT, чиї відповіді спочатку обмежувалися інформацією станом на 2021 рік.
Тепер ChatGPT може отримувати результати з вебсайтів Bing для передплатників, а незабаром зробить цю функцію безоплатною.
Компанія також розширює так звані плагіни для Bing, використовуючи стандарт, ухвалений OpenAI, що дозволяє компаніям легше взаємодіяти зі споживачами у пошуковій системі.
Наприклад, один із таких інструментів може допомогти користувачу, який шукає ідеї для вечері, запропонувавши рецепт та інгредієнти, які потім можна було б замовити в Instacart одним клацанням миші.
“Це кардинальна зміна того, як люди використовуватимуть Інтернет”, – сказав директор із маркетингу споживачів Microsoft Юсуф Мехді.
Відповідаючи на запитання, чи може Microsoft продавати рекламні місця, пов’язані з плагінами, Мехді сказав, що компанія ще не ухвалила рішення щодо цього, але “модель того, як користувачі залучають клієнтів, змінюється”.
Оновлення Bing є частиною зусиль корпорації Microsoft захопити більшу частину ринку пошукової реклами в усьому світі, який оцінюється у 286 мільярдів доларів.
Як і Microsoft, Google також нещодавно продемонстрував генеративні оновлення штучного інтелекту для своєї пошукової системи, навчившись відповідати на відкриті запити, на які в Інтернеті немає чітких відповідей. Якій оновленій пошуковій системі надають перевагу споживачі, залишається незрозумілим.
Відповідаючи на запитання, чи замінить ChatGPT Microsoft Bing тепер, коли він містить актуальні дані з інтернету, Мехді сказав, що Microsoft виграє в будь-якому випадку, оскільки відповіді ChatGPT спрямовують трафік до Bing.
- Китайський технологічний гігант Alibaba заявив, що планує створити продукт зі штучним інтелектом (ШІ) на кшталт ChatGPT. Він матиме назву Tongyi Qianwen.
- Американський мільярдер Ілон Маск планує запустити платформу штучного інтелекту, яку він називає TruthGPT. Він хоче створити конкурента ChatGPT від OpenAI та Bard від Google.
- Ілон Маск разом із групою експертів зі штучного інтелекту та керівників галузі закликали дотриматися шестимісячної паузи у розробці систем, потужніших за нещодавно запущений Chat GPT, апелюючи до “потенційних ризиків” для суспільства та людства.