Про це Верещук написала на сторінці у Facebook.
“Останнім часом бачу повідомлення в ЗМІ, де окремі політики, активісти та навіть військові публічно скаржаться на воєначальників. Скаржаться, звинувачують їх і вимагають звільнити. Все це, можливо, небезпідставно. Є хороші командири, є погані. Але, прагнення позбутись поганих командирів не мають розвалювати армію”, – зазначила Верещук.
За її словами, армія – це не громадська організація, а бойовий командир – це не соціальний працівник під час війни. Верещук погоджується, що потрібно знищувати “тупість, безвідповідальність, легковажність та брехню” в армії. Проте, зазначає віцепрем’єр-міністр, це треба робити не ціною підриву дисципліни та боєздатності підрозділів.
“Отже, звертаюсь до політиків та інших інфлюенсерів: якщо ваша адвокаційна діяльність заважатиме дисципліні та боєздатності армії, то це суперечитиме інтересам національної безпеки в умовах війни. Це недобре”, – підсумувала Ірина Верещук.
На цей допис відреагував український волонтер, громадський діяч та блогер Сергій Стерненко, зазначивши, що попри заклики не критикувати вище військове керівництво, сама Верещук все ж таки визнає наявність проблем у війську.
“Оскільки пані Верещук працює в уряді, закликаю її підняти на засіданні КМУ питання великої армійської реформи, щоб громадськості не довелося постійно про це нагадувати, «підриваючи дисципліну і боєздатність армії»”, – написав Стерненко.
- Стерненко: генерал Содоль хоче списатись із ЗСУ за станом здоровʼя та готується до проходження ВЛК
- Безугла: Про макет протиповітряної оборони та уламки
- Колективний Содоль: критична ситуація у Вугледарі, яку намагаються замовчати, — Мар’яна Безугла