Про це пише Суспільне спорт.

Збірна України на Паралімпійських іграх-2024 здобула кілька медалей у різних дисциплінах.

У штовханні ядра Володимир Пономаренко виборов срібло, а Роман Данилюк — бронзу.

У змішаних парних змаганнях з настільного тенісу тенісисти Віктор Дідух та Ірина Шинкарьова отримали бронзову медаль, що стало історичним досягненням для України.

Плавець Ярослав Денисенко також здобув бронзу на дистанції 100 метрів на спині, а Анна Стеценко виборола срібло на тій же дистанції.

Велоперегонник Єгор Дементьєв приніс Україні першу медаль на велотреку, ставши другим в індивідуальних перегонах переслідування.

Станом на 19:00 Україна має 14 медалей: 1 золоту, 8 срібних та 5 бронзових, займаючи 5-те місце в медальному заліку та 15-те в традиційному.

• Паралімпіада-2024: велогонщик Єгор Дементьєв виборов срібло
  • Паралімпіада-2024: Україна здобула першу медаль з легкої атлетики