Українські спортсмени Михайло Романчук і Сергій Фролов здобули срібну і бронзову медалі Всесвітньої Універсіади, що проходить у Тайбеї (Тайвань).

Про це повідомили в Національному олімпійському комітеті України.

“Нові здобутки українських студентів у Тайбеї! Михайло Романчук і Сергій Фролов здобули відповідно срібну і бронзову нагороди Всесвітньої Універсіади у змаганнях з плавання на дистанції 800 м вільним стилем! Вітаємо наших плавців з успішними виступами на світовому студентському форумі!” – сказано у повідомленні.

НОК

НОК

Як повідомляє видання Xsport, Михайло Романчук завоював срібло на дистанції 800 метрів вільним стилем, показавши час 7:46.28 хв., а Сергій Фролов приплив третім з результатом 7:51.06 хв.

Золоту нагороду завоював олімпійський чемпіон і переможець чемпіонату світу в Будапешті – Грегоріо Пальтріньєрі з Італії. Він подолав 800 метрів за 7:45.76 хв.

23 серпня український гімнаст Олег Верняєв завоював ще три нагороди Універсіади-2017.
22 серпня олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Олег Верняєв завоював для України третє “золото” на XXIX Всесвітній літній Універсіаді в Тайбеї (Тайвань).
22 серпня українська тхеквондістка Ірина Ромолданова завоювала золоту медаль Універсіади-2017.
22 серпня український фехтувальник Дмитро Чучукало завоював золоту медаль Універсіади-2017.